Договор за јавна набавка на Еуро дизел гориво, по јавен оглас број 4/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Договор за јавна набавка на Еуро дизел гориво, по јавен оглас број 4/2019

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  27.3.2019
Договор за јавна набавка на Еуро дизел гориво, по јавен оглас број 4/2019

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број 4/2019 (набавка на Еуро дизел гориво за потребите на службено возило) од Основен суд Виница, Претседателот на судот, го склучи следниот договор за јавна набавка.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_