Галерии [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Фотогалерија и видео

Општо

Фотографиите прикажани во приложените фото албуми се направени во просториите на Основниот суд Виница.

Европски ден на правда, 2019 година

Европски ден на правда, 2019 година

Судска зграда - внатрешност

Приказ на внатрешноста на судската зграда во која е сместен Основниот суд Виница.

Судска зграда

Надворешен изглед на судската зграда со дел од помошните простории, како и дворното место.

Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести