Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите за 2020 година
Автор:
Претседател на Основен суд Виница
Опис:
Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите за 2020 година
Година:
2020
Преземање:Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести