Корисни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Корисни информации

Нуллам нон ипсум нон нунц содалес цондиментум. Нуллам елеифенд пурус нец арцу плацерат, вел семпер либеро вариус. Маеценас егет луцтус лецтус. Алиqуам маxимус вестибулум дуи, ац дапибус нунц цонсецтетур малесуада. Ут еу јусто масса. Аенеан сед луцтус теллус, нец цонваллис ерат. Алиqуам ин маттис сем. Алиqуам вененатис метус сед фелис лациниа финибус. Праесент еффицитур лигула еу ауцтор ултрициес. Цум социис натоqуе пенатибус ет магнис дис партуриент монтес, насцетур ридицулус мус. Суспендиссе ут темпус сем. Морби ид сапиен нец аугуе феугиат моллис нец егет сапиен. Ут феугиат турпис пулвинар пурус бландит, ет порта елит орнаре. Алиqуам еу хендрерит лео. Сед семпер тортор ац урна орнаре, qуис аццумсан маурис феугиат. Ут qуис орци улламцорпер урна плацерат моллис

Најнови вести

 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 08.1.2020
  Судскиот совет на РСМ го осудува однесувањето на адвокатот Јовица Страшовски бранител на поранешниот градоначалник на Општина Гази Баба, во случајот ТНТ кој јавно им се заканува на судијата-поротник, претседателот на Основниот кривичен суд Скопје и на претседателот и членовите на Судскиот совет. [повеќе]
 • Соопштение за 329-та седница на Судски совет на РСМ - 31.12.2019 година

  Соопштенија за јавност  | 31.12.2019
  Судскиот совет на Република Северна Македонија ќе одржи итна седница на ден 31.12.2019 година (вторник) со почеток во 13,30 часот во салата на Судскиот совет на Република Северна Македонија со следниот... [повеќе]
 • Соопштение од 329 седница на Судски совет на РСМ - 31.12.2019 година

  Соопштенија за јавност  | 31.12.2019
  Судскиот совет на Република Северна Македонија известува дека на 329-та седница одржана на ден 31.12.2019 година одлучи за следното: [повеќе]

Сите вести