Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Одлука за одобрување на средства на Врховен суд за одржување на информатичко комуникациска технологија за 2022 година
2022
Единствен годишен план за вработување за 2022 година
2022
Одлука за овластување на Претседателот за пренамена на средства за 2022 година
2022
Одлука за измена и дополнување на одлуката за спроведување групни јавни набавки за 2022 година
2022
Одлука за спроведување групни јавни набавки за 2022 година
2022