Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Одлука за необезбедување средства за исплата на додатоци на плата за месец август 2023 година
2023
Одлука за измена и дополнување на Единствен годишен план за вработување за 2023 година
2023
Измена и дополнување на Одлука за спроведување групни јавни набавки за 2023 година
2023
Измена на годишна програма за капитални расходи од Буџет-Судска власт за 2023 година категорија 48
2023
Одлука за необезбедување средства за исплата на додатоци на плата за месец јули 2023 година
2023
Прва<12345...>Последна