Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Јавни набавки во 2019 година - полугодишен преглед
Полугодишен
2019
Извештај за работата на судовите во 2019 година - 3 квартал
Квартален
2019
Извештај за работата на судовите во 2019 година - 2 квартал
Квартален
2019
Извештај за работата на судовите во 2019 година - 1 квартал
Квартален
2019
ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТАТА НА СУДСКИОТ СОВЕТ НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЗА 2018 ГОДИНА
Годишен
2018
Извештај за работата на судовите во 2018 година - 4 квартал
Квартален
2018
Извештај за работата на судовите во 2018 година - 3 квартал
Квартален
2018
Извештај за работата на судовите во 2018 година - 2 квартал
Квартален
2018
Извештај за работата на судовите во 2018 година - 1 квартал
Квартален
2018
Годишен извештај за работата на судовите во 2018 година
Годишен
2017

Најнови вести

 • Информација

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Во рамки на проектот „Посета на Државни институции“ основното училиште “Никола Вапцаров“ од Скопје го посети Судскиот совет на Република Северна Македонија... [повеќе]
 • Соопштение за 326-та седница на Судски совет на РСМ - 13.12.2019 година

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Судскиот совет на Република Северна Македонија ќе одржи седница на ден 13.12.2019 година (петок) со почеток во 9,30 часот во салата на Судскиот совет на Република Северна Македонија со следниот:... [повеќе]
 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 02.12.2019
  Соопштение [повеќе]

Сите вести