Портпароли [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Портпароли

Гордана Дувњак

Улога:
Државен советник за односи со јавноста
Фиксен телефон:
02/ 3218 130
Мобилен телефон:
070 / 235 566

Испрати

Име и презиме *
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле