Kumtesë nga seanca e 403-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e mbajtue me 19.05.2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Kumtesë nga seanca e 403-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e mbajtue me 19.05.2022

Njoftim për opinionin  |  19 Maj 2022

KUMTESË

Këshilli Gjyqësorë i Republikës së Maqedonisë së Veriut informon se në seancën e 403-të URGJENTE e mbajtur me 19.05.2022, nuk u formua Komision për shqyrtim dhe vlersim të gjyqtarëve.