Kumtesë për seancën e 403-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbahet me 19.05.2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Kumtesë për seancën e 403-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbahet me 19.05.2022

Njoftim për opinionin  |  18 Maj 2022

                                                               KUMTESË

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut dë të mbajë seancë URGJENTE me 19.05.2022 (e enjte) me fillim në ora 10,00 në sallën e Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

REND  DITE

Për seancën e 403-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së  Veriut do të mbahet me 19.05.2022 me fillim në ora 10,00

1.Formimi i Komisionit për shqyrtim dhe vlersim të gjyqtarëve.

2.Të ndryshme.