Соопштение за продолжение на 443-та седница на Судскиот совет на РСМ - 05.06.2023 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за продолжение на 443-та седница на Судскиот совет на РСМ - 05.06.2023 година

Соопштенија за јавност  |  30.5.2023

 

СООПШТЕНИЕ

 

Продолжението на денешната 443-та седница на Судскиот совет на РСМ ќе се одржи во понеделник на 5 јуни 2023 година со почеток во 9.30 часот.