Соопштение [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение

Соопштенија за јавност  |  17.1.2023

СООПШТЕНИЕ

 

На ден 20.01.2023 година (петок), во 10 часот во просториите на Судскиот совет на Република Северна Македонија свечена изјава ќе даде претседателот на Основен суд Виница.