Свечена изјава на новоизбраните Претседатели на ОС Берово и ОС Крушево [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Свечена изјава на новоизбраните Претседатели на ОС Берово и ОС Крушево

Соопштенија за јавност  |  31.1.2019
Денес во просториите на Судски совет на Република Македонија новоизбраниот претседател ...

СООПШТЕНИЕ

 

Денес во просториите на Судски совет на Република Македонија новоизбраните претседатели на ОС Берово, Ленка Симевска, и на ОС Крушево, Лидија Андреска, дадоа свечена изјава пред Претседателот и членовите на ССРМ.