Прес конференција со новинари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Прес конференција со новинари

Соопштенија за јавност  |  04.1.2018
Денес, 04.01.2018 година, Претседателот на Судски совет на РМ во 13.30 часот ...

СООПШТЕНИЕ

Денес, 04.01.2018 година, Претседателот на Судски совет на РМ во 13.30 часот  ќе одржи прес конференција со новинари.