Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 8 Lënda: У-4-267/22
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:00 -
Korrik 8 Lënda: У-4-7/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:05 -
Korrik 8 Lënda: У-6-658/23
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:10 -
Korrik 8 Lënda: УПРЦ-31/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 09:15 -
Korrik 8 Lënda: У-2-203/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: У-2-28/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: УПР-150/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-68/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-4-407/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-853/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-798/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-614/22
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-86/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: У-4-500/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: У-1-288/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-109/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-699/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-212/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-5-518/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-6-600/23
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-158/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-269/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-5-327/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 12:05 -
Korrik 8 Lënda: УПР-314/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-83/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-324/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-126/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-28/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:50 -
Korrik 8 Lënda: У-5-1011/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: УПР-349/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 13:00 -
Korrik 8 Lënda: УПР-169/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 13:10 -
Korrik 8 Lënda: У-5-1274/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 208.07.2024, во 13:15 -
Korrik 8 Lënda: УПР-5/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 13:15 -
Korrik 8 Lënda: У-3-231/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 13:30 -
Korrik 8 Lënda: У-3-109/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 608.07.2024, во 13:31 -
Korrik 9 Lënda: У-6-89/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 08:30 -
Korrik 9 Lënda: У-6-135/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 08:40 -
Korrik 9 Lënda: У-6-192/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 08:45 -
Korrik 9 Lënda: УПР-115/24
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1169/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-352/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-484/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1360/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1263/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:35 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1561/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: У-4-576/22
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-258/24
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-472/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1276/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1277/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-321/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: У-6-629/23
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 309.07.2024, во 10:45 -
Korrik 9 Lënda: У-5-940/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1206/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-248/24
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1182/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-561/22
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1905/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-12/24
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 11:45 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1951/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1195/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-487/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-817/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1071/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-497/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: УПР-431/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: У-5-528/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-239/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-76/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-2/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: УПРД-3/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: УПР-196/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-435/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-615/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-45/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 13:45 -
Korrik 9 Lënda: У-3-356/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-650/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-175/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-119/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 14:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-97/24
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:45 -
Korrik 10 Lënda: У-5-355/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: У-5-460/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:50 -
Korrik 10 Lënda: У-5-656/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: У-5-546/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 08:55 -
Korrik 10 Lënda: У-1-407/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-130/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: У-4-130/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: У-6-67/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:05 -
Korrik 10 Lënda: У-5-252/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 09:05 -
Korrik 10 Lënda: У-6-63/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 09:10 -
Korrik 10 Lënda: У-1-381/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: У-6-185/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-347/23
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-589/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-613/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:05 -
Korrik 10 Lënda: У-1-246/24
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 10:10 -
Korrik 10 Lënda: У-1-500/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-4-384/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-328/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-822/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-492/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: УПРЦ-33/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-252/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-950/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-209/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-4-348/22
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-4-254/22
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-365/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-267/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-481/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-203/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-761/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-405/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: У-1-376/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-1885/22
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-649/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-645/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-671/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-111/23
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 14:30 -
Korrik 11 Lënda: У-4-298/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 08:50 -
Korrik 11 Lënda: У-4-6/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 08:55 -
Korrik 11 Lënda: У-5-6/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-4-210/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-875/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-672/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-927/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:05 -
Korrik 11 Lënda: У-5-59/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-437/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-282/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-398/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 09:45 -
Korrik 11 Lënda: У-5-622/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1824/22
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-888/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-6-138/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-358/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1315/23
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-379/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-641/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1658/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-476/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1180/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-619/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1709/23
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-720/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 111.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-837/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-929/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-6-216/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-560/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-101/23
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1582/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1668/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-465/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-38/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-227/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1657/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1410/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1262/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:05 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1062/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: У-6-686/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: УПР-197/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-453/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 13:45 -
Korrik 11 Lënda: У-4-176/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 14:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-135/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 14:00 -
Korrik 12 Lënda: УПР-160/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 212.07.2024, во 09:00 -
Korrik 12 Lënda: У-4-111/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 09:00 -
Korrik 12 Lënda: У-5-1617/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 212.07.2024, во 09:30 -
Korrik 12 Lënda: У-3-299/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 09:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-287/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 09:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-249/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-431/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-5-653/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 212.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-4-267/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-316/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 10:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-540/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 10:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-312/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 11:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-122/23
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 11:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-514/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-245/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-178/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-165/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: УПР-403/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-254/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-416/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-217/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-359/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-455/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-522/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-410/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-398/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-91/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-250/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 13:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-383/23
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 13:30 -
Korrik 15 Lënda: УРП-3/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 315.07.2024, во 10:30 -
Korrik 15 Lënda: УРП-12/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 315.07.2024, во 11:30 -
Korrik 15 Lënda: УПР-487/23
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 315.07.2024, во 12:15 -
Korrik 16 Lënda: У-3-272/24
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 616.07.2024, во 12:30 -
Korrik 18 Lënda: У-5-622/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 718.07.2024, во 10:00 -
Korrik 18 Lënda: У-5-721/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Соба 718.07.2024, во 10:30 -
Korrik 18 Lënda: УПР-83/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 318.07.2024, во 12:30 -
Korrik 19 Lënda: У-1-255/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 419.07.2024, во 10:00 -
Korrik 19 Lënda: У-1-291/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 419.07.2024, во 10:30 -
Gusht 19 Lënda: УПР-136/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 319.08.2024, во 11:30 -
Gusht 19 Lënda: УПР-156/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 319.08.2024, во 11:45 -
Gusht 19 Lënda: УПР-177/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 319.08.2024, во 12:15 -
Gusht 19 Lënda: У-1-178/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 419.08.2024, во 13:00 -
Gusht 19 Lënda: У-1-705/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 419.08.2024, во 13:30 -
Gusht 19 Lënda: У-1-628/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 419.08.2024, во 14:00 -
Gusht 20 Lënda: У-5-315/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 220.08.2024, во 11:30 -
Gusht 20 Lënda: У-5-659/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 220.08.2024, во 12:00 -
Gusht 20 Lënda: У-6-675/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 820.08.2024, во 13:00 -
Gusht 20 Lënda: У-6-34/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 820.08.2024, во 13:30 -
Gusht 21 Lënda: У-4-171/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 321.08.2024, во 10:30 -
Gusht 21 Lënda: У-4-222/23
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 321.08.2024, во 11:30 -
Gusht 21 Lënda: У-4-38/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 321.08.2024, во 12:15 -
Gusht 22 Lënda: У-6-92/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 822.08.2024, во 10:00 -
Gusht 22 Lënda: У-3-238/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 622.08.2024, во 11:00 -
Gusht 22 Lënda: У-6-566/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 822.08.2024, во 11:00 -
Gusht 22 Lënda: У-3-410/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 622.08.2024, во 11:30 -
Gusht 22 Lënda: У-5-863/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 222.08.2024, во 11:30 -
Gusht 26 Lënda: У-6-134/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 326.08.2024, во 11:30 -
Gusht 27 Lënda: У-5-854/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 727.08.2024, во 09:30 -
Gusht 27 Lënda: У-5-1009/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 727.08.2024, во 10:00 -
Gusht 27 Lënda: УПР-141/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 727.08.2024, во 10:30 -
Gusht 27 Lënda: УПР-176/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 827.08.2024, во 11:00 -
Gusht 27 Lënda: У-4-42/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 827.08.2024, во 12:00 -
Gusht 27 Lënda: У-3-141/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 627.08.2024, во 12:00 -
Gusht 27 Lënda: У-4-370/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 827.08.2024, во 12:30 -
Gusht 27 Lënda: У-3-461/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 627.08.2024, во 12:30 -
Gusht 27 Lënda: УПР-114/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 827.08.2024, во 12:45 -
Gusht 27 Lënda: У-5-188/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 727.08.2024, во 13:00 -
Gusht 27 Lënda: У-3-303/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 627.08.2024, во 13:00 -
Gusht 29 Lënda: У-5-1198/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 229.08.2024, во 12:00 -
Gusht 29 Lënda: У-3-516/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 629.08.2024, во 12:30 -
Gusht 29 Lënda: У-3-310/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 629.08.2024, во 13:00 -
Gusht 29 Lënda: У-3-310/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 629.08.2024, во 13:00 -
Gusht 29 Lënda: У-5-292/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 729.08.2024, во 13:00 -
Gusht 29 Lënda: У-5-134/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 729.08.2024, во 13:30 -
Shtator 2 Lënda: УПР-163/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 402.09.2024, во 10:00 -
Shtator 2 Lënda: У-5-657/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 10:30 -
Shtator 2 Lënda: УПР-533/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 11:00 -
Shtator 2 Lënda: У-5-603/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 102.09.2024, во 11:30 -
Shtator 3 Lënda: УПР-192/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 703.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: У-6-87/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 09:30 -
Shtator 3 Lënda: УПРД-2/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 703.09.2024, во 10:00 -
Shtator 3 Lënda: УПР-168/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 703.09.2024, во 10:30 -
Shtator 3 Lënda: У-6-126/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 11:00 -
Shtator 3 Lënda: У-3-294/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 603.09.2024, во 11:00 -
Shtator 3 Lënda: У-4-149/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 11:30 -
Shtator 3 Lënda: У-3-436/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 603.09.2024, во 12:30 -
Shtator 3 Lënda: У-3-337/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 603.09.2024, во 13:00 -
Shtator 3 Lënda: У-5-81/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 203.09.2024, во 13:00 -
Shtator 3 Lënda: У-5-391/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 203.09.2024, во 13:30 -
Shtator 3 Lënda: У-5-1714/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 203.09.2024, во 14:00 -
Shtator 4 Lënda: У-6-169/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 804.09.2024, во 09:00 -
Shtator 4 Lënda: У-5-985/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 10:30 -
Shtator 4 Lënda: У-5-992/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 11:00 -
Shtator 4 Lënda: У-5-999/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 104.09.2024, во 11:30 -
Shtator 5 Lënda: У-5-55/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: У-5-562/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 10:00 -
Shtator 5 Lënda: У-5-201/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 10:30 -
Shtator 5 Lënda: У-4-123/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 11:00 -
Shtator 5 Lënda: У-3-509/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 605.09.2024, во 11:00 -
Shtator 5 Lënda: У-4-117/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 12:00 -
Shtator 5 Lënda: У-4-4/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 12:45 -
Shtator 5 Lënda: У-4-4/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 805.09.2024, во 12:45 -
Shtator 5 Lënda: У-5-521/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 13:00 -
Shtator 5 Lënda: У-5-882/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 13:30 -
Shtator 10 Lënda: У-5-1711/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 710.09.2024, во 10:00 -
Shtator 10 Lënda: У-5-1629/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 710.09.2024, во 10:30 -
Shtator 10 Lënda: У-5-955/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 210.09.2024, во 13:00 -
Shtator 10 Lënda: У-5-178/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 210.09.2024, во 13:30 -
Shtator 11 Lënda: У-1-586/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 411.09.2024, во 13:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-796/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 09:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-835/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 10:00 -
Shtator 12 Lënda: У-5-1040/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 10:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-1604/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 13:00 -
Shtator 12 Lënda: У-5-921/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 13:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-508/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 14:00 -
Shtator 18 Lënda: У-2-351/20
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 118.09.2024, во 12:00 -
Shtator 18 Lënda: УПРЦ-29/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 318.09.2024, во 12:00 -
Shtator 19 Lënda: У-5-1604/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 719.09.2024, во 13:00 -
Shtator 19 Lënda: У-5-921/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 719.09.2024, во 13:30 -
Shtator 26 Lënda: У-5-521/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 726.09.2024, во 13:00 -
Shtator 26 Lënda: У-5-882/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 726.09.2024, во 13:30 -
Dhjetor 10 Lënda: УПРЦ-46/20
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 110.12.2035, во 12:30