Кривична област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Кривична област

Опис Преземање

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • БЛАГОДАРНОСТ

  Новости  | 10.7.2020
  Управниот суд изразува БЛАГОДАРНОСТ на Министерството за здравство на РСМ, Институтот за јавно здравје на РСМ и Центарот за јавно здравје-Скопје [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 07.7.2020
  На ден 06.07.2020 година Претседателот на Управен суд, г-дин Бурим Сејдини, одржа on-line состанок со тимот од канцеларијата на ОБСЕ/ОДИХР во Скопје [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 29.6.2020
  Управниот суд ги известува граѓаните на Република Северна Македонија, дека во саботата и неделата (на 27.06.2020 година и 28.06.2020 година) а во врска со COVID-19 [повеќе]

Сите вести