Кривична област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Кривична област

Опис Преземање

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 29.6.2020
  Управниот суд ги известува граѓаните на Република Северна Македонија, дека во саботата и неделата (на 27.06.2020 година и 28.06.2020 година) а во врска со COVID-19 [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 15.6.2020
  Управниот суд ги известува граѓаните на Република Северна Македонија, дека и покрај сите укажувања и апели до надлежните органи за обезбедување на минимални услови за примена на новиот Закон за управните спорови [повеќе]
 • Месечен извештај за работата на Управен суд за месец мај 2020 година

  Новости  | 08.6.2020
  Управниот суд, на седницата на судии одржана на ден 04.06.2020 година, ги усвои Извештаите за работа на судот за месец мај 2020 година. [повеќе]

Сите вести