Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец мај 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец април 2020 година
Месечен
2020
Квартален извештај за работата на Управен суд за прв квартал 2020 година
Квартален
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец март 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец февруари 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец јануари 2020 година
Месечен
2020
Извештај за второто полугодие за работата на Управен суд во 2019 година
Полугодишен
2019
Квартален извештај за работата на Управен суд за четврт квартал 2019 година
Квартален
2019
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец декември 2019 година
Месечен
2019
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец ноември 2019 година
Месечен
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • БЛАГОДАРНОСТ

  Новости  | 10.7.2020
  Управниот суд изразува БЛАГОДАРНОСТ на Министерството за здравство на РСМ, Институтот за јавно здравје на РСМ и Центарот за јавно здравје-Скопје [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 07.7.2020
  На ден 06.07.2020 година Претседателот на Управен суд, г-дин Бурим Сејдини, одржа on-line состанок со тимот од канцеларијата на ОБСЕ/ОДИХР во Скопје [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 29.6.2020
  Управниот суд ги известува граѓаните на Република Северна Македонија, дека во саботата и неделата (на 27.06.2020 година и 28.06.2020 година) а во врска со COVID-19 [повеќе]

Сите вести