Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

ОДГОВОРНО ЛИЦЕ ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ ВО ВРСКА СО ИНФОРМИРАЊЕ НА ЈАВНОСТА И МЕДИУМИТЕ ЗА ПОДНЕСЕНИ ТУЖБИ ЗА ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕ НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА2020 ГОДИНА

Ивана Смугреска - Виш судски соработник

- контакт телефон: 078/261-853

- контакт e-mail: ivana.smugreska@usskopje.mk

 

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ

Лепосава Веноска - Виш судски соработник

- контакт телефон: 02/3203-202
- контакт e-mail: leposava.venoska@usskopje.mk

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 24.7.2020
  Управен суд ги одби тужбите од сите политички партии [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 24.7.2020
  Интервјуто на Претседателот на Управен суд Г-дин Бурим Сејдини за телевизија 21tv [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНА РАСПРАВА

  Новости  | 24.7.2020
  Управниот суд ја информира јавноста дека денешните јавни расправи по поднесените тужби од политичките партии: ВМРО-ДПМНЕ и Коалиција “Обнова на Македонија”, Единствена Македонија и Коалиција “Никогаш Северна само Македонија” и Демократи [повеќе]

Сите вести