Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Секој работен ден

7:30h - 15:30h

Прием на документи

7:30h - 15:30h

Прием на странки

9:00h - 14:30h

Прием на странки кај Претседател

Секој вторник 09:00h - 14:00h

Добивање информација за предмет од судската писарница преку телефонски повик

11:30 - 13:00h

Пауза

11:00h - 11:30h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести