Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Qershor 19 Lënda: У-5-946/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 119.06.2024, во 08:30 -
Qershor 19 Lënda: У-5-843/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 119.06.2024, во 08:35 -
Qershor 19 Lënda: У-5-636/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 119.06.2024, во 08:35 -
Qershor 19 Lënda: У-6-86/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 319.06.2024, во 09:00 -
Qershor 19 Lënda: УПРЦ-35/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 319.06.2024, во 09:01 -
Qershor 19 Lënda: УПР-129/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 319.06.2024, во 09:02 -
Qershor 19 Lënda: У-5-867/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 219.06.2024, во 11:00 -
Qershor 19 Lënda: У-5-880/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 219.06.2024, во 11:05 -
Qershor 19 Lënda: У-3-566/21
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 12:00 -
Qershor 19 Lënda: У-1-107/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 12:01 -
Qershor 19 Lënda: У-3-458/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 12:02 -
Qershor 19 Lënda: У-3-150/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 12:30 -
Qershor 19 Lënda: У-3-334/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 12:31 -
Qershor 19 Lënda: У-3-566/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 619.06.2024, во 14:00 -
Qershor 20 Lënda: УПР-90/24
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 120.06.2024, во 08:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-277/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 120.06.2024, во 08:30 -
Qershor 20 Lënda: УПР-2/24
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 120.06.2024, во 08:35 -
Qershor 20 Lënda: У-5-264/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 120.06.2024, во 08:35 -
Qershor 20 Lënda: У-5-655/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 120.06.2024, во 08:40 -
Qershor 20 Lënda: УПР-130/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 09:00 -
Qershor 20 Lënda: У-4-485/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 09:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1189/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 09:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1687/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 09:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-576/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 09:05 -
Qershor 20 Lënda: У-4-41/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 09:05 -
Qershor 20 Lënda: УПР-113/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 09:10 -
Qershor 20 Lënda: У-5-592/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 09:30 -
Qershor 20 Lënda: У-3-135/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 620.06.2024, во 09:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1617/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 09:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-791/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 10:00 -
Qershor 20 Lënda: У-4-35/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 10:00 -
Qershor 20 Lënda: У-3-371/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 620.06.2024, во 10:20 -
Qershor 20 Lënda: У-6-149/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 10:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-926/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 10:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-343/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 10:45 -
Qershor 20 Lënda: У-5-685/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 10:50 -
Qershor 20 Lënda: У-5-788/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 11:00 -
Qershor 20 Lënda: У-4-516/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 11:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-243/24
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 12:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-187/24
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 220.06.2024, во 12:00 -
Qershor 20 Lënda: У-4-113/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 820.06.2024, во 12:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-183/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1749/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1636/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:00 -
Qershor 20 Lënda: У-5-272/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:10 -
Qershor 20 Lënda: У-5-175/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:10 -
Qershor 20 Lënda: У-5-1609/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:15 -
Qershor 20 Lënda: У-5-160/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:15 -
Qershor 20 Lënda: УПР-142/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:30 -
Qershor 20 Lënda: У-5-856/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 720.06.2024, во 13:40 -
Qershor 25 Lënda: У-6-121/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 09:00 -
Qershor 25 Lënda: У-3-2/21
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 625.06.2024, во 09:30 -
Qershor 25 Lënda: У-3-32/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 625.06.2024, во 10:00 -
Qershor 25 Lënda: У-4-87/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 10:00 -
Qershor 25 Lënda: У-4-375/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 10:30 -
Qershor 25 Lënda: У-3-491/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 625.06.2024, во 10:30 -
Qershor 25 Lënda: У-6-74/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 11:30 -
Qershor 25 Lënda: У-6-169/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 12:15 -
Qershor 25 Lënda: УПРЦ-40/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 825.06.2024, во 13:00 -
Qershor 27 Lënda: У-3-278/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 627.06.2024, во 09:30 -
Qershor 27 Lënda: УПР-180/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 127.06.2024, во 11:30 -
Qershor 27 Lënda: У-5-265/23
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 127.06.2024, во 12:00 -
Qershor 27 Lënda: УПР-170/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 227.06.2024, во 12:30 -
Qershor 27 Lënda: УПР-383/23
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 127.06.2024, во 13:00 -
Korrik 1 Lënda: У-5-172/24
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 09:00 -
Korrik 1 Lënda: У-4-267/22
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 301.07.2024, во 10:15 -
Korrik 1 Lënda: У-5-40/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 10:30 -
Korrik 1 Lënda: У-5-620/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 11:00 -
Korrik 1 Lënda: У-4-7/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 301.07.2024, во 11:15 -
Korrik 1 Lënda: У-5-603/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 11:30 -
Korrik 1 Lënda: У-6-658/23
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 301.07.2024, во 11:45 -
Korrik 1 Lënda: У-2-351/20
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 12:00 -
Korrik 1 Lënda: УПРЦ-29/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 301.07.2024, во 12:15 -
Korrik 1 Lënda: У-5-652/24
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 101.07.2024, во 12:30 -
Korrik 1 Lënda: УПРЦ-31/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 301.07.2024, во 12:45 -
Korrik 2 Lënda: У-4-477/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: У-4-146/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:00 -
Korrik 2 Lënda: У-4-519/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:05 -
Korrik 2 Lënda: У-4-36/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: У-1-266/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-811/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 09:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-36/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: У-3-27/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: У-5-1022/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 10:00 -
Korrik 2 Lënda: У-3-117/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 10:20 -
Korrik 2 Lënda: У-5-827/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-827/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: УПР-162/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-1036/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 10:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-544/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: У-3-181/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: УПР-115/24
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 11:00 -
Korrik 2 Lënda: УПР-139/24
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 11:20 -
Korrik 2 Lënda: У-5-361/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-361/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Соба 202.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: У-3-294/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 11:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-1169/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 11:45 -
Korrik 2 Lënda: У-5-1150/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: У-3-484/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 12:00 -
Korrik 2 Lënda: У-5-1263/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 12:15 -
Korrik 2 Lënda: У-5-991/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: У-3-173/24
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 12:30 -
Korrik 2 Lënda: УПР-172/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: У-5-518/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 13:00 -
Korrik 2 Lënda: У-3-124/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 602.07.2024, во 13:15 -
Korrik 2 Lënda: УПРД-3/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: У-4-420/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 802.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-996/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 13:30 -
Korrik 2 Lënda: У-5-327/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 202.07.2024, во 14:00 -
Korrik 2 Lënda: УПР-546/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 702.07.2024, во 14:30 -
Korrik 3 Lënda: У-5-432/23
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: УПРД-1/24
Gjykatësi Билјана Никодиновска Петровска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: УПР-163/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: У-2-205/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: У-2-205/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: У-1-129/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: У-1-325/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: У-1-458/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: У-1-129/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 5103.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: У-4-171/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: У-2-250/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: У-5-97/24
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: У-1-460/22
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: У-1-335/22
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: У-2-268/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: У-1-461/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: У-5-355/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: У-4-130/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: У-1-610/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: У-5-546/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: У-6-67/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: У-1-489/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: У-5-460/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: У-6-629/23
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: У-5-656/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: У-1-628/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: У-1-551/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: У-5-130/24
Gjykatësi Елизабета Васкова, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: У-1-559/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 403.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: УРП-4/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: У-4-417/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: У-5-1011/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: УПР-169/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: У-3-231/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: У-4-456/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: У-5-1274/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: У-3-109/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: У-5-875/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: УПР-133/24
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: У-3-249/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: У-5-927/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: У-4-513/22
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: У-5-672/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: У-5-1463/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: У-3-509/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: У-3-356/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: У-5-581/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: У-4-149/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: У-5-1198/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: У-3-290/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: У-5-227/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 13:00 -
Korrik 4 Lënda: У-5-1262/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: У-3-502/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 13:30 -
Korrik 4 Lënda: У-5-651/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 14:00 -
Korrik 5 Lënda: У-6-89/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 09:30 -
Korrik 5 Lënda: У-1-255/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 10:00 -
Korrik 5 Lënda: У-6-135/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 10:15 -
Korrik 5 Lënda: У-1-187/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 10:30 -
Korrik 5 Lënda: У-1-614/22
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 11:00 -
Korrik 5 Lënda: У-6-192/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 11:00 -
Korrik 5 Lënda: У-4-298/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 12:00 -
Korrik 5 Lënda: У-4-6/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 805.07.2024, во 13:00 -
Korrik 5 Lënda: У-1-586/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 13:00 -
Korrik 5 Lënda: У-1-589/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 13:30 -
Korrik 5 Lënda: У-1-613/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 14:00 -
Korrik 5 Lënda: У-1-246/24
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 405.07.2024, во 14:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-150/24
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: У-2-28/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: У-2-203/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 10:00 -
Korrik 8 Lënda: У-4-407/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-68/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-853/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 10:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-798/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-86/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:00 -
Korrik 8 Lënda: У-4-500/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 11:15 -
Korrik 8 Lënda: У-1-288/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-109/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: У-5-699/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 11:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-212/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-158/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-1-269/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: У-6-600/23
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:00 -
Korrik 8 Lënda: УПР-83/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-324/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 508.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: У-1-126/23
Gjykatësi Анета Џигерова, Salla e gjukimeve Судница 408.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-314/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 12:30 -
Korrik 8 Lënda: УПР-28/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 308.07.2024, во 12:50 -
Korrik 8 Lënda: УПР-349/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 108.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-352/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1360/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-484/23
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 09:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1561/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 09:50 -
Korrik 9 Lënda: У-4-576/22
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-258/24
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-472/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1276/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:10 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1277/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-321/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 10:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-940/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-3-248/24
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1206/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1182/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1905/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-561/22
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 11:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-12/24
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 11:45 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1195/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1951/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-817/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-1071/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-4-487/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-497/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 12:30 -
Korrik 9 Lënda: УПР-431/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 12:45 -
Korrik 9 Lënda: У-3-76/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-528/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-5-2/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-239/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 13:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-435/23
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: УПР-196/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 709.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: У-5-615/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 13:30 -
Korrik 9 Lënda: У-3-45/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 609.07.2024, во 13:45 -
Korrik 9 Lënda: У-5-650/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 209.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-175/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 14:00 -
Korrik 9 Lënda: У-4-119/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 809.07.2024, во 14:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-407/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-381/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 09:30 -
Korrik 10 Lënda: У-2-347/23
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:00 -
Korrik 10 Lënda: У-4-384/23
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-500/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-328/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 10:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-822/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-492/22
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: УПРЦ-33/24
Gjykatësi Рамије Цара, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-252/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-950/23
Gjykatësi Валентина Конеска, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-209/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-4-348/22
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 11:30 -
Korrik 10 Lënda: У-4-254/22
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 310.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-365/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-267/24
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:00 -
Korrik 10 Lënda: У-2-481/22
Gjykatësi Лулзим Салиу, Salla e gjukimeve Судница 510.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-203/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-5-761/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 12:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-405/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 12:45 -
Korrik 10 Lënda: У-1-376/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: У-5-1885/22
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 110.07.2024, во 13:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-645/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 13:30 -
Korrik 10 Lënda: У-1-671/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 14:00 -
Korrik 10 Lënda: У-1-111/23
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 410.07.2024, во 14:30 -
Korrik 11 Lënda: У-4-210/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-6/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-59/24
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-437/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 09:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-358/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-622/24
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-6-138/24
Gjykatësi Даниела Антовска, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-888/23
Gjykatësi Благородна Аранѓелова, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1658/23
Gjykatësi Виолета Богојеска, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-379/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-641/22
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 10:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1180/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-619/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-476/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 11:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-560/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-837/23
Gjykatësi Ељмедине Асани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-929/23
Gjykatësi Есма Алибашиќ Јонуз, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 11:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1582/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-101/23
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 12:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-465/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1668/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 12:30 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1410/23
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-3-38/23
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1657/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:00 -
Korrik 11 Lënda: У-5-1062/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 711.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: УПР-197/24
Gjykatësi Тања Терзиева, Salla e gjukimeve Судница 211.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: У-6-686/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 13:30 -
Korrik 11 Lënda: У-3-453/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 611.07.2024, во 13:45 -
Korrik 11 Lënda: У-4-176/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 811.07.2024, во 14:00 -
Korrik 12 Lënda: У-4-111/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 09:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-299/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 09:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-287/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 09:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-249/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-431/23
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-4-267/23
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 10:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-316/22
Gjykatësi Весна Јовановска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 10:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-540/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 10:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-312/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 11:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-122/23
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 11:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-514/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-245/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-178/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 11:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-165/24
Gjykatësi Дитурије Елези Незири, Salla e gjukimeve Судница 812.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-254/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: УПР-403/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-416/22
Gjykatësi Елеонора Хамулиќ Ајро, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 12:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-217/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-455/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: У-1-359/22
Gjykatësi Едита Насковска, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 12:30 -
Korrik 12 Lënda: УПР-522/23
Gjykatësi Александар Чичаковски, Salla e gjukimeve Судница 112.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-410/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-3-398/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 612.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-91/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 13:00 -
Korrik 12 Lënda: У-1-250/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 412.07.2024, во 13:30 -
Korrik 15 Lënda: УРП-3/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 315.07.2024, во 10:30 -
Korrik 15 Lënda: УРП-12/24
Gjykatësi Ѓоко Живковски, Salla e gjukimeve Судница 315.07.2024, во 11:30 -
Korrik 18 Lënda: УПР-83/24
Gjykatësi Марта Телегравчиска, Salla e gjukimeve Судница 318.07.2024, во 12:30 -
Gusht 19 Lënda: У-1-178/22
Gjykatësi Газменд Фејзуљи, Salla e gjukimeve Судница 419.08.2024, во 13:00 -
Gusht 22 Lënda: У-3-238/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 622.08.2024, во 11:00 -
Gusht 27 Lënda: У-3-461/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 627.08.2024, во 12:30 -
Gusht 27 Lënda: У-3-303/22
Gjykatësi Габријела Михајловска, Salla e gjukimeve Судница 627.08.2024, во 13:00 -
Shtator 3 Lënda: У-6-87/24
Gjykatësi Ана Герасимовска, Salla e gjukimeve Судница 803.09.2024, во 09:30 -
Shtator 5 Lënda: У-5-521/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 13:00 -
Shtator 5 Lënda: У-5-882/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 705.09.2024, во 13:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-1604/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 13:00 -
Shtator 12 Lënda: У-5-921/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 13:30 -
Shtator 12 Lënda: У-5-508/24
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 712.09.2024, во 14:00 -
Shtator 19 Lënda: У-5-1604/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 719.09.2024, во 13:00 -
Shtator 19 Lënda: У-5-921/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 719.09.2024, во 13:30 -
Shtator 26 Lënda: У-5-521/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 726.09.2024, во 13:00 -
Shtator 26 Lënda: У-5-882/23
Gjykatësi Имсале Хасани, Salla e gjukimeve Судница 726.09.2024, во 13:30 -
Dhjetor 10 Lënda: УПРЦ-46/20
Gjykatësi Снежана Трповска, Salla e gjukimeve Судница 110.12.2035, во 12:30