СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  18.11.2021
Се известуваат странките дека јавни седници и расправи по предметите У-5.бр.922/20 и У-5.бр.1341/20 се одлагаат

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

 

Се известуваат странките дека јавни седници и расправи по предметите У-5.бр.922/20 и У-5.бр.1341/20, закажани за ден 19.11.2021 година, кај судијата Есма Алибаѓиќ Јонуз, се одлагаат.
Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници.
 
                                                                                                                                                                                                 

 Управен суд

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_