Одлука за избор на кандидати по јавен оглас број 2/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидати по јавен оглас број 2/2023

Новости  |  30.10.2023
Одлука за избор на кандидати по јавен оглас број 2/2023
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_