СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  31.8.2022
Се известуваат странките дека сите јавни седници и расправи по предметите

 

С О О П Ш Т Е Н И Е    З А     Ј А В Н О С Т А

 

Се известуваат странките дека сите јавни седници и расправи по предметите У-3.бр.510/21, У-3.бр.107/22 и У-3.бр.17/22  закажани за ден 01.09.2022 година кај судијата Елеонора Хамулиќ Ајро, се одлагаат.

Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_