СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  02.4.2021
Се известуваат странките дека сите јавни седници и расправи по предметите закажани за ден 05.04.2021 година, кај судијата м-р Анета Џигерова, се одлагаат.

Се известуваат странките дека сите јавни седници и расправи по предметите УПР.бр.31/21, УПР.бр.706/21, УПР.бр.1259/21, УПР.бр.1363/21, УПР.бр.1271/21, У-1.бр.737/20 и У-1.бр.839/20, закажани за ден 05.04.2021 година, кај судијата м-р Анета Џигерова, се одлагаат.

Дополнително странките и јавноста ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници.

 

Претседател на Управен суд

m-r Burim Sejdini

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_