ОДЛУКA ЗА ИЗБОР ЗА ВРАБОТУВАЊЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКA ЗА ИЗБОР ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Новости  |  13.6.2019
Одлука за избор за вработување по јавен оглас бр.2/2018 - Виш судски референт - извршител во писарница

Виш судски референт - Извршител во писарница, стр.1

Виш судски референт - Извршител во писарница, стр.2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_