Конечна ранг листа на кандидати по јавен оглас бр.5/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати по јавен оглас бр.5/2019

Новости  |  20.1.2020

 

КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА

 

 

 

 

 

     

 

Раководител на стручно – правна служба - Категорија Б, Ниво Б2 – 1

(еден) извршител

 
           
           
           

Ред.
број

Шифра на кандидат

Вкупен број на бодови
освоени од
административна
селекција

Вкупен број на
бодови освоени
од испит

Вкупен број на
бодови освоени
од интервју

Вкупно

1

УС 05-19/02

          21,90  

 38,00

 20,00

79,90

             

 

 

 

Комисија за избор на судски службеници при Управен суд

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_