СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  11.7.2019
Информации во врска со текот на постапките за управен спор

Управниот суд, Ве известува дека информациите во врска со текот на постапката за управен спор, може да се добијат секој работен ден, во период од 11.30-13.00 часот на телефонскиот број 02/3203273

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_