СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  27.1.2020
Во врска со објавениот оглас за вработување број 1/20

Ве известуваме дека согласно објавениот оглас за вработување на определено време ја објавуваме конечна ранг листата на кадидатите во врска со огласот 1/20

 • Виш судски соработник - 1 - Извршител
 1.  Димитар Радичевски
 • Помлад судски соработник 2 - Извршители
 1. Дритон Исљами
 2. Вера Табаковска
 • Судски соработник -2 -Извршители
 1. Теодора Штерјева
 2. Анета Стевановиќ
 • Помлад судски референт-3 - Извршители
 1. Теута Азири
 2. Рамадан Ибраими
 3. Илбере Нухиу
 • Судски Референт (Дактилограф)-2-извршители
 1. Весна Трајковска
 2. Мухамед Рушити
 • Возач (1 –извршител)
 1. Валмир Ештрефи
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_