СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  06.3.2019
Претседателот на Управен суд, Бурим Сејдини, денес 06.03.2019 година, потпиша Меморандум за соработка

Претседателот на Управен суд, Бурим Сејдини, денес 06.03.2019 година, потпиша Меморандум за соработка за користење на Системот за собирање и обработка на статистички податоци за превенција и репресија на корупција и перење пари.

 

Управен суд

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_