Plani vjetor i punës [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Plani vjetor i punës

Vit
Përmbledhje Vit Shkarko
Orar pune i të punësuarve në shërbimin gjyqësor të Gjykatës Administrative për vitin 2020
Orar pune i të punësuarve në shërbimin gjyqësor të Gjykatës Administrative për vitin 2020
2015
Orari i punës për kryetarin e gjykatës dhe gjykatësve
Orari i punës për kryetarin e gjykatës dhe gjykatësve
2015
Program pune i Gjykatës Administrative për vitin 2020
2020
E parë<1>E fundit

Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_

Të rejat e fundit


Të gjitha lajmet