Упатство за забрана на користење на движни и недвижни ствари во државна сопственост за време на изборен процес [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Упатство за забрана на користење на движни и недвижни ствари во државна сопственост за време на изборен процес

Новости  |  19.9.2017
Објава на Упатство за забрана на користење на движни и недвижни ствари во државна сопственост за време на изборен процес донесено од страна на Владата на Република Македонија, на Дваесет и седмата седница одржана на 12.09.2017 година

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_