Соопштение за јавност за одлагање на седницата на Одделот за казниви дела [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавност за одлагање на седницата на Одделот за казниви дела

Соопштенија за јавност  |  24.11.2021
Врховниот суд на Република Северна Македонија информира дека закажаната седница на Одделот за казниви дела на 24.11.2021 година, со почеток во 12,00 часот се одлага за ден 02.12.2021 година (четврток), со почеток во 10,00 часот. Седницата ќе се одржи во сала на V кат.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_