Соопштение за јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавност

Соопштенија за јавност  |  17.3.2021
Денес Врховниот суд на Република Северна Македонија одржа Општа седница на која се донесе одлука за именување на членови на Совет за одлучување по жалба изјавена против решение на Судскиот совет на Република Северна Македонија.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_