Известување за отворен ден во Вишиот управен суд по повод Европскиот ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за отворен ден во Вишиот управен суд по повод Европскиот ден на правдата

Новости  |  23.9.2019
ПО ПОВОД ЕВРОПСКИОТ ДЕН НА ПРАВДАТА, 25 ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА (ПЕТОК) Е ОТВОРЕН ДЕН ЗА ГРАЃАНИТЕ НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ВО ВИШИОТ УПРАВЕН СУД
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_