Јавен оглас бр.1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Јавен оглас бр.1/2021

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  24.12.2021
Вишиот управен суд објавува Јавен оглас 1/2021 за вработување на судски службеници на неопределено време:

Оглас бр.1/2021

Пријава за вработување на судски службеник

Огласот е објавен во дневните весници „Нова Македонија“ и „КОНА“ во дневното издание на ден 24.12.2021 година

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_