Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Месечни, квартални, полугодишни и годишни извештаи за Апелационен суд Битола

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за работата на судот за месец Септември 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Август 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Јули 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Јуни 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Мај 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Април 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Март 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Февруари 2017
Месечен
2017
Извештај за работата на судот за месец Јануари 2017
Месечен
2017
Годишен извештај за судот за 2016
Годишен
2016

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_