Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Лице за односи со јавност:

Марија Гроздановски
Оливера Србиноска

телефон:             047/227-999 локал 122

мобилен тел:     075/471-007

просторија:        Број 34 (приземје)

е-маил:                javnost@asbitola.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_