Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Апелационен суд Битола

Булевар 1-ви Мај бр.63
Емаил:  info@asbitola.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

047/227-999

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

047/238-263

Факс

047/239-319

Судски администратор

047/227-999 локал 102

Канцеларија за односи со јавноста

047/237-999 локал 105,139
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_