Програма за работа на Апелационен суд Битола [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Програма за работа на Апелационен суд Битола

Година
Опис Година Преземање
Програма за работа на Апелационен суд Битола за 2020 година
2020
Годишен распоред за работа за судиите и останатите вработени во Апелационен суд Битола за 2020 година
Годишен распоред за работа за судиите и останатите вработени во Апелационен суд Битола за 2020 година
2020
Програма за работа на Апелационен суд Битола за 2018 година
2018
Програма за работа на Апелационен суд Битола за 2016 година
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_