Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Контакт

Седула Мемеди

Фиксен телефон:
042 221 544
Мобилен телефон:
070 314 531

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_