Годишен план за работа 2017 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Програма за работа на Апелационен Суд Гостивар за 2021
2021
Годишен план за управување со движењето на предметите во судот 2021 година
Апелационен суд Гостивар
2021
Внатрешни процедури за 2021 година
2021
Годишен распоред за работата на судиите и останатите вработени во Апелационен суд Гостивар за 2021 година
Апелационен суд Гостивар; 
2021
Програма за работа на Апелациониот суд Гостивар за 2020 година
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_