Портпароли [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Портпароли

Зоран Димитриевски

Улога:
судија одговорен за прашања во врска со предметите од Кривичен отсек
Фиксен телефон:
02/3292 405
Мобилен телефон:
+389 76 484 535

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Влатко Самарџиски

Улога:
судија одговорен за прашања во врска со предметите од Граѓански отсек
Фиксен телефон:
02/ 3292 583
Мобилен телефон:
+389 75 203 019

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести