Поднеси претставка [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Претставкии

 

Број на предмет*
Судија*
Својство*

Подносител

Име и презиме*
Адреса*
Контакт телефон*
Емаил*
Текст на представка*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Месечен извештај Февруари 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 05.3.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Февруари 2019 год. [повеќе]
 • Годишен извештај за 2018 год.

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 21.2.2019
  Објавен е Годишниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за 2018 год. [повеќе]
 • Билтен бр.11

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 14.2.2019
  Објавен е Билтен бр.11 на судската пракса на Апелационен суд Штип. [повеќе]

Сите вести