Постави прашaње [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Прашања

Име и презиме *
Емаил *
Наслов на прашање *
Прашање*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Месечен извештај Декември 2022

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 17.1.2023
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Декември 2022 год. [повеќе]
 • Одлука за избор по Оглас бр.1/2022

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 20.12.2022
  Објавена е Одлука за избор по Огласот бр.1/2022 за вработување на 2 (двајца) судски службеници, на работно место Судски соработник. [повеќе]
 • Конечна ранг листа за Оглас бр.1/2022

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 19.12.2022
  Објавена е Конечна ранг листа за Огласот бр.1/2022 за вработување на 2 (двајца) судски службеници, на работно место Судски соработник. [повеќе]

Сите вести