Конечни ранг листи на кандидати по Оглас бр.2/2020 и Оглас бр.3/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечни ранг листи на кандидати по Оглас бр.2/2020 и Оглас бр.3/2020

Njoftime, Risi, Njoftim për opinionin  |  12 Shk 2021
Објавени се Конечните ранг листи на кандидати по Оглас бр.2/2020 за избор на благајник и материјален книговодител и водител на писарница и по Оглас бр.3/2020 за избор на судски соработник и доставувач.
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_