Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Informim

   Njoftim për opinionin  | 22 Jan 2020 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   Për shkakë të mbarimit të mandatit të anëtarit të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut Shemsedin Jusufi... [më shumë]
  • Takim me Drejtorin e AZGJ, z. Ylber Sela

   Njoftim për opinionin  | 17 Jan 2020 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   UD Kryetari i Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, mr- Faik Arsllani, në lokalet e Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut më 15 janar 2020, zhvilloi takim me z. Ylber Sela, drejtor i Agjencisë për zbatimin e gjuhës që e flasin të paktën 20% e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe z. Llazo Matovski, udhëheqës i Sektorit për mbështetje të drejtorit. Në takim morën pjesë edhe përaqësues të kabinetit të kryetarit. [më shumë]
  • KUMTES

   Njoftim për opinionin  | 8 Jan 2020 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   KUMTES [më shumë]

  Të gjitha lajmet