Јавен повик [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Јавен повик

Известувања  |  13.3.2023
За избор на правно лице кое врши дејност или поседува дозвола за собирање и/или транспортирање, преработка, рециклирање и уништување на отпад за движни ствари - информатичка опрема како и основни средства кои немаат вредност односно се дотраени, неупотребливи и технолошки застарени и истите не се користат од страна на Основен суд Битола
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_