СООПШТЕНИЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ

Новости, Соопштенија за јавност  |  05.7.2022

Предметите кои се закажани за судење на судиите Гоче Малиновски и Љупчо Савевски се одлагаат на неодредено време.

Странките дополнително ќе добијат покани.

 

ОСНОВЕН СУД БИТОЛА

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_