Годишен Извештај за 2019 до информации од јавен карактер [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен Извештај за 2019 до информации од јавен карактер

Risi  |  15 Jan 2020

Годишен Извештај за 2019 до информации од јавен карактер, за повеќе информации кликнете тука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_